Ausztria - Németország 0:1 - Mario Gómez gólja

Gómez már-már átesett a 44. percben a labdán, de helyezkedni tudni kelltovább

View Article

Ausztria - Németország 1:1 - Friedrich öngólja

A balról belőtt labdába ért bele rosszul a német hátvéd az 50. percben és itt még úgy nézett ki, pontot szerezhetnek az osztrákok.tovább

Ausztria - Németország 1:2 - Gómez második gólja

Gómez fejesével a 90. percben sikerült nyerniük a németeknek!tovább

Eb2012: Ausztria - Németország 1:2

Mario Gómez vezérletével nyertek a németek az osztrákok ellen! Gómez mind a két gólját a félidők végén szerezte, az egyiket a 44. a másikat a 90. percben, drámai győzelemmel menetelnek az EB-re a...

Videó: Kirúgásból szerzett góllal indult az osztrák bajnokság (Mattersburg -...

A Wiener Neustadt kapusa már a második percben vezetést szerzett a csapatának. A mérkőzést végül 2:1-re nyerték meg.tovább

EB2012 Selejtező: Németország - Ausztria 6:2 Videó

A németek látványos győzelmet arattak az osztrákok ellen. Özil duplázott!tovább

Ausztria - Ukrajna 3:2

Euro 2012 Arnautovic a vége előtt nem sokkal tekert a bal felsőbe, az osztrákok elverték az EB egyik házigazdáját a felkészülési mérkőzésentovább

Ausztria - Németország 1:2

Reus és Özil góljaival nyertek a németektovább

Ausztria - Kazahsztán, végleg elszállnak a remények?

Az Ausztria - Kazahsztán mérkőzésen, aki vereséget szenved, végleg kiszáll a csoport második helyéért folytatott küzdelembőltovább

U21: Ausztria - Magyarország 4-2

A félidőben még vezetett a magyar u21-es válogatott, de a végét az osztrákok bírták jobban. Nincs már esély a második helyre sem...Mon, 11/18/2013 - 22:55tovább

Csehország - Ausztria 1-2 Videó

Az osztrákok legyőzték a cseheket a barátságos mérkőzésenTue, 06/03/2014 - 23:01tovább

U19: Magyarország - Ausztria kezdősorok

U19-es Eb: Magyarország - Ausztria, a hivatalos kezdősorok.Sat, 07/19/2014 - 17:44tovább

U19: Magyarország - Ausztria 1-3

A magyar válogatott az első félidőben igen zavartan játszott, három gólos hátrányban viszont végre elkezdtek a fiatalok játszani az esélyesebb osztrákok ellen is.Sat, 07/19/2014 - 20:29tovább

A Chelsea - WAC élőben a tv-ben (2014.07.23.)

Simon Attila csapata játszik felkészülési mérkőzést a ChelseavelWed, 07/23/2014 - 07:50tovább

Ausztria - Svédország 1-1 Videó

A svédek egy ponttal távoztak AusztriábólMon, 09/08/2014 - 23:36tovább

Ausztria - Montenegró 1-0 Videó

Az osztrákok otthon tartották a pontokatSun, 10/12/2014 - 19:58tovább

Ausztria - Oroszország 1-0 Videó

Egy gyors kontra végén, lesgyanús helyzetből lőtt góllal nyertek az osztrákok az oroszok ellenSat, 11/15/2014 - 20:04tovább